Eye Cream

1,500L2,300L

Eye Cream

  • Eleminon rrathet e zinj te syve dhe rrudhat anes tyre.
  • Rikthen elasticitetin e lekures duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe elastines.
  • Ndihmon ne personat qe kane problem me qepallat e rena.
Clear
SKU: N/A Categories: , Tags: , , , , , ,

Description

  • Eleminon rrathet e zinj te syve dhe rrudhat anes tyre.
  • Rikthen elasticitetin e lekures duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe elastines.
  • Ndihmon ne personat qe kane problem me qepallat e rena.

Perberesit: Baze Aloe Vera 100% e paster, vaj bajame, vaj esencial portokalli, vaj portokalli, vaj shege, vitamin E, vitamin C, tea tree oil, vaj kamomili i bardhe dhe blu, vaj trendafili  (dy lloje), kolagjen, vaj limoni.

Aplikimi: çdo mengjes cdo darke (produkti i pare qe perdoret pas pastrimit te fytyres)

Eye Cream

Additional information

Net Weight

35gr, 55gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *