Eyelash and brow growth serum

900L

Eyelash and brow growth serum

  • Zgjat,
  • Dendëson
  • Trash fijen e qerpikut ose vetullave
Categories: , ,

Description

Përfitimet:

  • Zgjat,
  • Dendëson
  • Trash fijen e qerpikut ose vetullave

Përbërësit: Vaj kastori, vaj i bishtit të kalit, vaj kokosi

Përdorimi:
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë. Në qerpik dhe vetulla të pastra (të pa lyera).
Aplikohet ne mengjes para aplikimit të rimelit dhe në darkë pasi kemi pastruar mirë qerpiket nga rimeli. Lihet ashtu gjithë natën. Ndërsa vetullat krihen me furcen e serumit çdo mëngjes dhe çdo darkë.

Eyelash and brow growth serum

Additional information

Size

20ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eyelash and brow growth serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *