Face scrub

1,100L

Face scrub

  • Eleminon pikat e zeza, pikat dhjamore
  • Pastron poret në thellësi,
  • Eleminon qelizat e vdekura,
  • Trajton çikatricet (shenjat post akneve) dhe trajton rrudhat e lehta.
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Description

  • Eleminon pikat e zeza, pikat dhjamore
  • Pastron poret në thellësi,
  • Eleminon qelizat e vdekura,
  • Trajton çikatricet (shenjat post akneve) dhe trajton rrudhat e lehta.

Përbërësit: Xhel Aloe Vera, fare e zeze, levander, kamomil, çaj jeshil, çaj mali, vaj kamomili, vaj trendafili,
fara luleshtrydhe, vaj luleshtrydhe, gjalpe shea, sheqer kaf, vaj i fares te zeze, vitamine E.

Përdorimi: 1-2 here ne jave.
1 herë në javë për lëkurat e thata
2 herë në javë për lëkurat e yndyrshme.
Scrubi nuk përdoret tek aknet pasi agravon vatrën e infeksionit dhe zgjat ciklin e tyre.
Përdoret në darkë.
Aplikohet në lëkure shumë pak të lagur. Masazhohet me levizje rrethore për 3 min dhe më pas lihet në
fytyre për 5 minuta të tjera. Në fund shplahet me ujë të vakët.

Face scrub

Additional information

Size

60g

Your skin type

Normal, Dry, Combination, Oily

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Face scrub”

Your email address will not be published. Required fields are marked *