Face tonic

1,100L

Rose tonic

Për lëkurë normale ose të thatë. Pastron make up, zvogëlon poret e zmadhuara, pastron poret në thellësi, kundër akneve.

SKU: Woo-rose-tonic Categories: , ,

Description

Përbërësit: Ujë trendafili/levandre, vitaminë C, vitaminë E, vitaminë A.

Përfitimet: Për lëkurë normale ose të thatë. Pastron make up, zvogëlon poret e zmadhuara, pastron poret në thellësi, kundër akneve.

Përdorimi: Cdo mëngjes dhe çdo darkë me tampon (duke e tamponuar fytyrën jo duke e fshirë atë). Përdoret pas larjes të fytyrës, para aplikimit të kremit hidratues/serumit.

Face tonic

Additional information

Net Volume

100ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Face tonic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *