Scrub trupi/ kundër celulitit

L1,800

Përdorimi: Aplikohet para dushit, 1-2 herë në javë. Masazhohet lehtë për 10 min dhe më pas lahet. Lëkura para aplikimit duhet të jetë e lagur.
Gramatura: 120gr
Përfitimet: Eleminon qelizat e vdekura, trajton dhe parandalon celulitin, nuk lejon që qimet të ngelen nën lëkurë pas depilimit. E lë lëkurën e lëmuar, të butë dhe të hidratuar.
Ingredientët: Xhel Aloe Vera 100 i pastër, kripë himalaje, gjalpë shea, gjalpë karite, gjalpë kokosi, dyllë blete, ekstrakt kafeje, levandër, caj jeshil, vitaminë E

Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Përdorimi: Aplikohet para dushit, 1-2 herë në javë. Masazhohet lehtë për 10 min dhe më paslahet. Lëkura para aplikimit duhet të jetë e lagur.
Përfitimet: Eleminon qelizat e vdekura, trajton dhe parandalon celulitin, nuk lejon që qimet të ngelen nën lëkurë pas depilimit. E lë lëkurën e lëmuar, të butë dhe të hidratuar.