Shampo flokësh

L1,600

Përdorimi: 2- 3 herë në javë
Gramatura: 250ml
Çmimi: 1600 lekë
Përfitimet: Trajton dhe parandalon irritimet e skalpit, nuk i lejon flokët të yndyrosen shpejt.
Ingredientët: glicerine vegjetale, vaj rozmarinë, vaj kastori, vaj hudhre, vaj bishtkali, vaj qitro, vaj kokosi, vitamine E

Clear
SKU: N/A Category:

Frequently bought together

this items could be interested for you