Krem për flokët

L1,800

Përdorimi: pas dushit, para se të thahet floku, ose në përditshmëri në flokë të thatë. Aplikohet në 1/3 e fundrave të flokut. Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Gramatura: 120 gr
Përfitimet: Mbron flokët nga nxehtësia deri në 100%, ndihmon në stilimin e flokut, nuk i le të shpurpuriten, nuk e lë flokun e ngrirë, rigjeneron majat dhe tek flokët kacurrela zëvendëson shkumën. Krijon një shtresë mbrojtëse rreth flokut që nuk e lejon të depërtojë nxehtësia
Ingredientët: Xhel Aloe Vera 100% i pastër, vaj kastori, vaj kokosi, vaj ulliri ekstra i virgjër, vaj rozmarinë, vaj i pëmes të cajit, vaj kivi, vaj lini, neem oil, taramira oil, vitamin E

Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you