Balsam flokësh

L1,800

Përdorimi: Aplikohet në 1/3 e gjatësisë të flokut, lihet ashtu për 15 min dhe në fund e lajme
Gramatura: 120gr
Përfitimet: Zbut dhe hidraton flokët. Nuk I lejon të digjen, ushqen dhe rigjeneron sidomos majat e djegura ose te demtuara. Për çdo tip floku.
Ingredientët: Vaj jasemin, vaj trëndafili, gjalpë shea, neroli oil, gjalpë kokosi, vaj argani, vaj amla, vitaminë E

Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you