Krem trupi

L1,800

Përdorimi: Pas dushit, ose në përditshmëri
Gramatura: 120 gr
Përfitimet: Lëkurë më e butë, me shkëlqim te pastër dhe e kuruar. Trajton dhe parandalon strijat.
Ingredientët: Xhel Aloe Vera 100% i pastër, vaj macadamia, vaj i myshkut te bardhë, vaj argani, vaj esencial trëndafili, vitaminë E

L3,600
For 2 item(s)