Krem për sytë

L1,500L2,300

Përdorimi: Çdo mëngjes dhe çdo darkë (aplikohet tek gjithë zona rreth syve me lëvizje rrethore në mënyrë që të stimulohet mikroqarkullimi dhe trajtimi te jetë sa më i shpejtë. Sugjerohet të masazhohet me gishtin e 4 të dorës së majtë pasi është gishti që ushtron më pak presion pa dëmtuar lëkurën delikate të kësaj zone). Pas moshës 20 vjec është një MUST.
Gramatura: 35gr/55gr
Përfitimet: Eleminon rrathët e zinj të syve dhe rrudha anash tyre. Rikthen elasticitettin e lëkurës duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Trajton dhe parandalon qepallat e rena dhe qeskat qe krijohen poshte syve.
Ingredientet: Aloe Vera 100% e pastër, vaj bajame e hidhur, vaj bajame e ëmbël, vaj porokalli, vaj shege, vaj kastraveci, tea tree oil, cabbage oil, vaj kamomili i bardhë, vaj

Clear
SKU: N/A Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Masa

35 gr, 55 gr

Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë e Yndyrshme, Lekure me Akne, Lëkurë Mikse, Lëkurë Normale