Larës për lëkurë mikse/ të yndyrshme/ akneike

L1,300

Përdorimi: Çdo mëngjes dhe çdo darkë
Gramatura: 100 ml
Përfitimet: Stabilizon yndyren dhe hidratimin. Pastron lëkurën në thellësi dhe balancon Ph. Antibakterial dhe antiinflamator.
Ingredientët: Xhel. Aloe Vera 100% i pastër, vaj kamomili, patchouli oil, vaj levandre, vaj ulliri ekstra i virgjër, vaj kamomili, vaj argani, vaj i pemës së cajit, jojoba oil, caj jeshil,.

Category:

Frequently bought together

this items could be interested for you

L2,400
For 2 item(s)