Krem rigjenerues i thellë

L2,500

Përdorimi Çdo darkë
Gramatura: 55 gr
Përfitimet: Hidratues, ushqyes, balancues yndyre, rigjenerues I thellë I lëkurës. Trajton shenjat nga aknet, njollat nga dielli, parandalon dhe trajton rrudhat.
Ingredientët: Xhel aloe vera 100% I pastër (Aloe Vera të llojit barbadensis, saponaria dhe arborescens), gallnut oil, vaj qitro, vaj shege, vaj arre, vaj bajame, vaj esencial trëndafili, (vaj kamomili (gjerman dhe klasik), vaj I stikave të pishës, vaj avokdo, kolagjen, vitamin A, Ç, E.

Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë e Yndyrshme, Lekure me Akne, Lëkurë Mikse, Lëkurë Normale