Serum ultra boost

L2,500

Përdorimi: Çdo mëngjes dhe darkë. Të tundet para përdorimit. Aplikojmë 2-3 pika tek pëllëmba e dorës, masazhohet në gjithë fytyrën dhe qafën derisa të absorbohet totalisht.
Gramatura: 30 ml
Përfitimet: Trajtues dhe parandalues i thellë I rrudhave të imta dhe atyre të thella. Rigjeneron në thellësi. Hidraton dhe ushqen lëkurën duke rritur nivelin e kolagjenit dhe elastinës. Serumi ndikon në rritjen ndjeshëm të elasticitetit të saj.
Ingredientët: Xhel Aloe Vera 100% I pastër, vaj Aloe Vera, kolgjen, alatoninë (mukus kërmilli), gallnut oil, vaj qitro, vaj kamomili, vaj ulliri ekstra I virgjer, vaj kajsie, vaj jojoba, vaj lajthie, vaj avocado, vaj argani, caraëay oil, vaj arre, vaj esencial trëndafili, vaj esencial portokalli, vitaminë E, vitaminë A, vitaminë C

L5,000
For 2 item(s)
Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë Normale