Krem hidratues me SPF të lartë

L1,700L2,500

Përdorimi Në mëngjes në lëkurë të pastër
Gramatura: 35gr/55gr
Përfitimet Hidratues, ushqyes, balancues yndyre, parandalon dhe trajton rrudhat, mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit deri në 98%
Ingredientët: Xhel Aloe Vera 100% i pastër, (Aloe Vera të llojit barbadensis, saponaria dhe arborescens), oksid zinku, vaj susami, vaj shege, vaj bajame, vaj esencial trëndafili, vaj kamomili blu, vaj i stikave të pishës, vitaminë A, C E.

Clear
SKU: N/A Category: Tags: , ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Masa

35 gr, 55 gr

Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë e Yndyrshme, Lekure me Akne, Lëkurë Mikse, Lëkurë Normale