Scrub buzësh

L700

Përdorimi Për fëmijë dhe të rritur, rekomandohet përdorimi 3 herë në javë, masazhohet lehtë. Në fund sugjerohet të shpëlahet
Gramatura: 35 gr
Përfitimet Buzë të buta dhe të hidratuara
Ingredientet: Mjaltë 100% organik, Aloe Vera, sheqer kaf, ekstrakte kamomili, ekstarkte molle, vaj luleshtrydhe, vaj kokosi, vaj bajame ëmbël, vaj susami, vitaminë E

Përdorimi Për fëmijë dhe të rritur, rekomandohet përdorimi 3 herë në javë, masazhohet lehtë. Në fund sugjerohet të shpëlahet
Gramatura: 35 gr
Përfitimet Buzë të buta dhe të hidratuara
Ingredientet: Mjaltë 100% organik, Aloe Vera, sheqer kaf, ekstrakte kamomili, ekstarkte molle, vaj luleshtrydhe, vaj kokosi, vaj bajame ëmbël, vaj susami, vitaminë E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Scrub buzësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *