Balm 3 në 1

L1,000

Përdorimi: Sipas dëshirës (përdoret dhe më tepër se 2 herë në ditë)
Gramatura: 35gr
Përfitimet: Përdoret tek të rriturit dhe fëmijët. Për buzë të plasaritura, duar të ashpra, thembra poblematike. Zbut dhe rigjeneron lëkurën në një kohë tepër të shpejtë.
Ingredientët: Dyllë blete, xhel Aloe Vera, vaj ulliri esktra i virgjër, vaj kastori, vaj kokosi, vaj kamomili blu, gjalpë shea, propolis, vaj avokado, vitamin E

L1,900
For 2 item(s)