Krem anti-akne

L1,800L2,600

Përdorimi Çdo mëngjes dhe çdo darkë në lëkurë të pastër.
Gramatura: 35gr/55gr
Përfitimet Hidratues, balancues yndyre, ushqyes, trajton dhe parandalon aknet, me factor mbrojtes 50.
Ingredientet: Xhel Aloe Vera 100% I pastër, vaj shege, vaj arre, propolis, dyllë blete, mjaltë, patchouli oil, sage oil, vaj levandre, vaj jojoba, amla oil, vaj temiani, vaj I pemës së cajit, vaj kamomili, vaj kanelle, vaj portokalli, vaj susami, vaj I farave të kajsisë, oksid zinku.

Clear
SKU: N/A Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Masa

35 gr, 55 gr

Lloji i Lekures

Lekure me Akne