Maskë detoks për fytyrën

L1,000

Përdorimi Aplikohet 1-2 herë në javë, në darkë e masazhojmë rreth 5 min, e lemë 15-20 min dhe në fund e lajmë.
Gramatura: 35 gr
Përfitimet: Rigjeneron thellësisht dhe zbardh lëkurën nga njollat ose shenjat. Për çdo tip lëkure. E le lekuren e bute dhe te hidratuar.
Ingredientët: Mjaltë, gjalpë shea, gjalpë kakao, aloe vera, argjilë e bardhë, argjile jeshile, argjilë rozë, vitamin C, vitaminë E, vaj esencial portokalli.

Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë e Yndyrshme, Lekure me Akne, Lëkurë Mikse, Lëkurë Normale