Serum për lëkurë akneike

L1,200L2,000

Përdorimi: Çdo mëngjes dhe çdo darkë
Gramatura: 15ml/30ml
Përfitimet: Trajton në thellësi bakterin dhe vatrën e inflamacionit. Antibakterial dhe antiinflamator i forte.
Ingredientët: Xhel Aloe Vera 100% i pastër, vaj aloe vera, propolis, vaj kamomli, hirbicus oil, myrtle oil, vaj kajie, vaj jojoba, vaj temiani, vaj susami, vaj baajame, alatonine, vitaminë E, vaj mente, vitamin C, acid salicilik 2%

Clear
SKU: N/A Category: Tags: ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Masa

15 ml, 30 ml

Lloji i Lekures

Lekure me Akne