Vitaminë E (Tocoferol)

L2,800

Përdorimi: Aplikohet çdo mëngjes dhe çdo darkë. 2-3 pika masazhohen në gjithë fytyrën, para hidratuesit, sidomos tek zona e syve
Gramatura: 30ml
Përfitimet: Lufton radikalet e liraparandalon dhe trajton rrudhat e mimikës. Ideale për lëkurat normale ose të thata. Zbut lëkurën, hidraton dhe rrit elasticitetin. Zbardh rrathet e zinj poshtë syve.
Ingredientët: Vitaminë E

Category: Tags: , ,

Frequently bought together

this items could be interested for you

Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë Normale