Vitaminë A

L2,800

Përdorimi: 2 javët e para sugjerohet të përdoret 1 herë në 3 ditë, më pas aplikohet çdo ditë. sugjerohet në darkë. Aplikohen 2-3 pika tek pëllëmba e dorës dhe masazhohet mirë në gjithë fytyrën dhe qafën para hidratuesit
Gramatura: 30ml
Përfitimet: Trajton dhe parandalon thellësisht rrudhat. Ushqen dhe hidraton në thellësi. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës dhe rigjeneron lekuren.
Ingredientët: Vitamine A

L5,600
For 2 item(s)
Lloji i Lekures

Lëkurë e Thatë, Lëkurë e Yndyrshme, Lekure me Akne, Lëkurë Mikse, Lëkurë Normale